- FORD: YS7J-10655-C4A
- TAG: 61Ah
loading...
Τιμή με ΦΠΑ
Μπαταρία εκκίνησης BOSCH 61Ah 242x175x175 B13
Κωδικός: 0 092 S50 040
Διαθέσιμο
- Τάση [V] :12
- Χωρητικότητα μπαταρίας [Ah] :61
- Ρεύμα ελέγχου ψύχους ΕΝ (Α) :600
- Μήκος [mm] :242
- Πλάτος [mm] :175
- Υψος [mm] :175
- Παραλλαγή στηρίγματος δαπέδου :B13
- Eίδος τελικού πόλου :1
Τιμή με ΦΠΑ
- Τάση [V] :12
- Μήκος [mm] :242
- Eίδος τελικού πόλου :1
- AUDI: 000 915 105 AC
- SEAT: 000 915 105 AC
- SKODA: 000 915 105 AC
- VW: 000 915 105 AC
- OPEL: 09201469EQ
- OPEL: 09201870ET
- FORD: 1053141
- FORD: 1072331
- OPEL: 12 01 077
- OPEL: 1201200
- OPEL: 13164410FG
- DAF: 1316661
- DAF: 1320827
- CLAAS: 177 792 0
- VAUXHALL: 19002983
- VAUXHALL: 19002986
- HOLDEN: 19 003 129
- VW: 191 915 105 F
- VW: 191 915 105 G
- VW: 191 915 105 H
- VW: 1E0 915 105
- VW: 1H0 915 105 G
- NISSAN: 24410 AY60C
- NISSAN: 24410AY60D
- OPEL: 24446351EQ
- OPEL: 24447332ET
- FORD: 3U2J 10655 BB
- FORD: 3U2J1 0655 CA
- FORD: 3U2J1 0655 GA
- FIAT: 46227872
- FIAT: 50503180
- SEAT: 535 915 105
- VW: 535 915 105
- ALFA ROMEO: 60677704
- BMW: 61 21 8 363 895
- BMW: 61 21 8 363 896
- FORD: 6G9N 10655 MA
- FORD: 6G9N1 0655 NA
- RENAULT: 77 01 376 972
- RENAULT: 77 11 130 088
- FORD: 7M0 915 105 A
- FORD: 7M0 915 105 B
- VOLVO: 8666095
- VW: 867 915 105 A